Qera, Apartament 2+1, Qender,470 Euro/Muaj

 • € 470
Rruga Spiro Dedja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Qender,470 Euro/Muaj
Rruga Spiro Dedja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 470

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Qender,470 euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa:  Rruga Spiro Dedja

Bosh
Kati 4
Pallat i Ri me ashensor
Cmimi 470 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 95m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati i ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I pamobiluar, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 9 Korrik, 2024 në 10:31 am Përditësuar 9 Korrik, 2024 at 10:31 am
 • ID e pronës: MRE-54996
 • Çmimi: € 470
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: ***
 • Adresa Rruga Spiro Dedja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931