Qera, Apartament 2+1, Qender,650 Euro/Muaj

 • € 650
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Qender,650 Euro/Muaj

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Qender,650 euro/muaj

 • Tipologjia 2+ 1
 • Adresa:Rruga E Kavajes,Qender
 • I mobiluar
 • Kati 4
 • Pallat Ekzistues.
 • Cmimi 650 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2 +1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati . Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet  i mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, salle ngrenie,2 dhome gjumi,1 tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 23 Janar, 2024 në 10:18 am Përditësuar 23 Janar, 2024 at 10:18 am
 • ID e pronës: MRE-27173
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121