Qera, Apartament 2+1, Ish Restorant Durresi, 400 euro/muaj

 • € 400
Rruga Ferit Xhajko, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Ish Restorant Durresi, 400 euro/muaj
Rruga Ferit Xhajko, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1,Ish  Restorant Durresi, 400 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Ferit Xhajko Pike Referimi: Ish Restorant Durresi
 • I mobiluar
 • Kati 5
 • Pallat ekzistues
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera  apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

 

Detajet

Publikuar më 28 Qershor, 2024 në 4:40 pm Përditësuar 29 Qershor, 2024 at 10:04 am
 • ID e pronës: MRE-53583
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ferit Xhajko, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121