Qera, Apartament 2+1, Rezidenca Voloti, Durres, 800 Euro.

 • € 800
Hafiz Ali Podgorica, Rruga Grigor Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Rezidenca Voloti, Durres, 800 Euro.

Hafiz Ali Podgorica, Rruga Grigor Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Rezidenca Voloti, Durres, 800 euro.

•Tipologjia: 2+1
•Adresa: Qender, Durres
•I mobiluar
•Kati 3
•Pallat i ri
•💶 800 euro.

 

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 123 m2, ne katin e 3 ne nje pallati te ri me ashensor ne Rezidencen Voloti ne qender te qytetit te Durresit.
Organizimi i apartamentit behet ne dy dhoma gjumi, dhoma ndenjes,  kuzhina, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me punime cilesore  dhe ndodhet ne nje zone me kerkes te larte per banim.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Janar, 2024 në 1:15 pm Përditësuar 9 Janar, 2024 at 1:15 pm
 • ID e pronës: MRE-25090
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 123 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Hafiz Ali Podgorica, Rruga Grigor Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Qyteti Durres

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256