Qera, Apartament 2+1, Rr Don Bosko, 460 Euro/Muaj

 • € 460
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Rr Don Bosko, 460 Euro/Muaj

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 460

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Rr Don Bosko, 460 Euro/Muaj.

 

Tipologjia 2+1

Adresa: Rr Don Bosko
I mobiluar plotesisht
Kati 6
Pallat I Ri
Cmimi 460 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 82m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati  te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 2 tualet dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Janar, 2024 në 3:45 pm Përditësuar 31 Janar, 2024 at 10:39 am
 • ID e pronës: MRE-24699
 • Çmimi: € 460
 • Sip. totale: 82 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
Whatsapp +355694050136