Qera, Apartament 2+1 , Rr. Myslym Shyri 600 Euro/muaj

 • € 600
Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1 , Rr. Myslym Shyri 600 Euro/muaj

Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, Rr. Myslym Shyri 600 Euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Rr. Myslym Shyri, prane tregut Cam
I mobiluar
Kati 5 banim
Pallat ekzistues
Cmimi 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 78m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, totalisht i investuar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, nje magazine,tualeti dhe ballkoni, tarace personale me shkalle te brendshme. Ofrohet me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme,Dy kondicionere, dritare plastike me grila persiane, parket laminat, panel diellor.
Eshte i pozicionuar ne nje zone strategjike ne rrugen Myslym Shyri dhe shume prane qendres se qytetit.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Janar, 2024 në 3:57 pm Përditësuar 27 Janar, 2024 at 3:57 pm
 • ID e pronës: MRE-27981
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 78 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tiranr

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135