Qera, Apartament 2+1, Rrg 5 Maji, 430 euro

 • € 430
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera

Qera, Apartament 2+1, Rrg 5 Maji, 430 euro

Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 430

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Rruga 5 Maji, Prane Concord, 430 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga 5 Maji, Prane Concord

• e mobiluar

• Kati 3

• 430 Euro /muaj

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet apartament me qera 2+1 me siperfaqe 112m² ne katin e 3 te nje pallati te ri (ashensori nuk punon) ne rrugen 5 Maji, prane Concord. Apartamenti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, dhoma e ndenjes dhe kuzhina dhe nje tualet. Ambjenti eshte totalisht i mobiluar.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 11:01 am
 • ID e pronës: MRE-12775
 • Çmimi: € 430
 • Sip. e pronës: 112 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Medrese

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521