Qera apartament 2+1, Rruga 5 Maji, 350 Euro

 • € 350
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, 5 Maji, 350 Euro

 

• Tipologjia 2+1

• Adresa: Rr. 5 Maji

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri me ashensor

• 💶 350 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronen:

Jepet me qera apartament 2+1 me 4 ballkone, depo, me nje siperfaqe totale prej 117m2 dhe gjendet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume te mire, eshte teresisht i mobiluar dhe perbehet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi,tualeti, 4 ballkone, depo.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8834
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 117 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona 5 Maji

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina