Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, 450 euro

 • € 450
Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, 450 euro

Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, 450 euro

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga 5 Maji prane Black Stone

• Kati 2

• Pallat i ri me ashensor

• 450 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Imobiliare Morina Jep me qera apartament 2+1+3 ballkone me nje siperfaqe prej 97m² dhe gjendet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor ne Rrugen 5 Maji prane Black Stone. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 3 ballkon dhe  tualeti. Ofrohet teresisht i mobiluar me te gjitha kushtet, me kondicioner.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 25 Shtator, 2023 at 8:25 am
 • ID e pronës: MRE-17017
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 97 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544