Qera, Hyrje Private 2+1, Rruga Ali Demi, 380euro/muaj

 • € 380
KMY, Rruga Ali Demi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Hyrje Private 2+1, Rruga Ali Demi, 380euro/muaj

KMY, Rruga Ali Demi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Shtepi 2+1, rruga Ali Demi 38.000 leke/muaj

 • Tipologjia 2+1 2ballkone
 • Adresa: Rruga  Ali Demi  perballe kmy , ish poligrafiku
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Hyrje Private
 • Cmimi 38.000leke/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera  hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² kati i 2 i nje vile. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

           

Detajet

Publikuar më 1 Dhjetor, 2023 në 11:03 am Përditësuar 7 Janar, 2024 at 11:45 am
 • ID e pronës: MRE-21843
 • Çmimi: € 380
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa KMY, Rruga Ali Demi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135