Qera, Apartament 2+1, rruga Ali Visha, 360 Euro

 • € 360
Rruga Ali Visha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, rruga Ali Visha, 360 Euro

Rruga Ali Visha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 360

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1,rruga Ali Visha

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga  Ali Visha,pas shkolles Mihal Grameno

• E mobiluar

• Kati i 7

• Pallat i ri

• 360 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 7 te nje pallati te ri me siperfaqe 92m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes nje tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE01

Detajet

Publikuar më 9 Janar, 2024 në 12:11 pm Përditësuar 23 Janar, 2024 at 2:20 pm
 • ID e pronës: MRE-25074
 • Çmimi: € 360
 • Sip. totale: 92 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ali Visha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erina Saliaj
 • Erina Saliaj
Whatsapp +355694050129