Qera Apartament 2+1, Rruga Bardhyl , 500 Euro/Muaj.

 • € 500
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 2+1, Rruga Bardhyl , 500 Euro/Muaj.

Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1, Rruga Bardhyl , 500 Euro/Muaj.

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Bardhyl

•E Mobiluar

• Kati 3

• 500 euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 84 m² ne katin e 3 te nje pallati te ri.Apartamenti eshte i organizuar nga  2 dhoma gjumi, salloni ndenjes, ambjenti i gatimit,  tualeti dhe  2 ballkone,verande.  Pallati disponon dhe parkim me pagese.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni!

 

 

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Janar, 2024 në 10:21 am Përditësuar 26 Janar, 2024 at 11:06 am
 • ID e pronës: MRE-24805
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 84 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121