Qera, Apartament 2+1,  Rruga Bedri Karapici, Afer Spitalit Amerikan 3,  690 Euro/muaj

 • € 690
Rruga Bedri Karapici, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1,  Rruga Bedri Karapici, Afer Spitalit Amerikan 3,  690 Euro/muaj
Rruga Bedri Karapici, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • € 690

Përshkrimi

 

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1,  Rruga Bedri Karapici, te Kompleksi Golden Park, Afer Spitalit Amerikan 3,  690 Euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Bedri Karapici, te Kompleksi Golden Park  Pike Referimi: Spitali Amerikan 3
 • I mobiluar
 • Kati 6
 • Pallat
 • Cmimi 690 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 102 m² qe gjendet në katin e 6 të një pallati. Hyrja ka organizim të mirë dhe siperfaqe te  bollshme, ofrohet e mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti. Apartamenti eshte i pajisur me 2 parkime.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 13 Prill, 2024 në 4:18 pm Përditësuar 13 Prill, 2024 at 4:18 pm
 • ID e pronës: MRE-39732
 • Çmimi: € 690
 • Sip. totale: 102 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 6
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Bedri Karapici, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932