Qera Apartament 2+1, Rruga Besim Alla , 350 Euro/Muaj.

 • € 350
Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 2+1, Rruga Besim Alla , 350 Euro/Muaj.

Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1, Rruga Besim Alla , 350 Euro/Muaj.

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Besim Alla

•bosh

• Kati 8

•Pallat I vitit 2009

• 350 euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 75 m² ne katin e 8 te nje pallati te vitit 2009 .Apartamenti eshte i organizuar nga  2 dhoma gjumi, salloni ndenjes, ambjenti i gatimit,  tualeti dhe  2 ballkone,verande. Eshte e vendosur vetem pjesa e kundrabufese ne kuzhine .

Per informacione me te detajuara na kontaktoni!

 

 

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Janar, 2024 në 9:51 am Përditësuar 8 Janar, 2024 at 10:50 am
 • ID e pronës: MRE-24791
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2009
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128