Qera, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha, 450 euro/muaj

 • € 450
Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha, 450 euro/muaj
Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha, 450 Euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Dritan Hoxha Pike Referimi: Laprak
 • I mobiluar
 • Kati 7
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohoredhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 2 ballkone dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Mars, 2024 në 12:57 pm Përditësuar 1 Mars, 2024 at 3:52 pm
 • ID e pronës: MRE-33292
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934