Qera Apartament 2+1, rruga e dibres afer spitalit QSUT , 400€

 • € 400
QSUT, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 2+1, rruga e dibres afer spitalit QSUT , 400€

QSUT, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1,  afer spitalit amerikan 2, 400€

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: prane spitalit amerikan 2, spitali nene tereza

• i Mobiluar e kompletuar

• Kati 4

• 400euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 75 m² ne katin e 4 te nje pallti ekzistues .Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe tualeti. Eshte totalisht i mobiluar.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 28 Dhjetor, 2023 në 11:03 am Përditësuar 28 Dhjetor, 2023 at 11:04 am
 • ID e pronës: MRE-24170
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa QSUT, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135