Qera, Apartament 2+1, Rruga e Dibres — Vila Gold, 600 Euro/Muaj.

 • € 600
Rruga Gjon Buzuku, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Dibres — Vila Gold, 600 Euro/Muaj.
Rruga Gjon Buzuku, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Rruga e Dibres  — Vila Gold, 600 Euro/Muaj.

 

Tipologjia: 2+1

Adresa: Rruga Gjon Buzuku, prane Viles Gold

I mobiluar

Kati 2

💵 Cmimi 600 euro/muaj

 

 

✨Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe totale prej 80 m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte i mireadministruar dhe disponon ashensor.  Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet totalisht i mobiluar me mobilim te ri dhe bashkekohor. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Qershor, 2024 në 10:44 am Përditësuar 24 Qershor, 2024 at 10:47 am
 • ID e pronës: MRE-52987
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Gjon Buzuku, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257