Qera, Apartament 2+1, rruga e Durresit, 900 Euro

 • € 900
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, rruga e Durresit, 900 Euro

Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 900

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Rruga e Durresit, 900 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Mbrapa ambasades Polake

•E mobiluar

• Kati 5, me ashensor

• Pallat i ri

•900 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te ri me siperfaqe 100 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Janar, 2024 në 10:22 am Përditësuar 29 Janar, 2024 at 10:42 am
 • ID e pronës: MRE-28061
 • Çmimi: € 900
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134