Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, 350 Euro

 • € 350
Vilat Gjermane, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, 350 Euro

Vilat Gjermane, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, 350 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga 3 Vellezerit Kondi

• E mobiluar

• Shtepi Private

• Kati 2

•  350 Euro /muaj

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet e qera apartament 2+1 me siperfaqe 70m² ne katin e 2 te nje shtepie private ne rrugen e Elbasanit prane Ekonomikut.

Ambjenti eshte i organizuar nga nje dhome gjumi , kuzhina bashk, dhoma e ndenjes dhe nje tualet. Hyrja eshte totalisht i mobiluar. Jepet per studente ose cift .

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 7 Tetor, 2023 at 1:38 pm
 • ID e pronës: MRE-17735
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Adresa Vilat Gjermane, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Qyteti Studenti/Vilat Gjermane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256