Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes, 400 Euro

 • € 400
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Oferta më e mirë
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, Rruga e Kavajes, 400 Euro

 

• Tipologjia 2+1

• Adresa: Rruga e Kavajes, prane pallatit me shigjeta

• I mobiluar

• Kati 7

• Pallat i ri me ashensor

• 💶 400 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 105m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualeti. Kushtet e pageses jane muaji i pare, muaji i fundit dhe 1 garanci. Preferon vetem familjare.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8280
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku