Qera, Apartament 2+1, Rruga E Kavajes , 600 Euro

 • € 600
Rruga Vaçe Zela, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Rruga E Kavajes , 600 Euro

Rruga Vaçe Zela, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 600

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes ,  600 euro

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga e Kavajes
 • I mobiluar
 • Kati 6 banim
 • Pallat i ri
 • đź’¶ 600 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 87m² dhe gjendet në katin e 6 banim të një pallati te ri me ashensor . Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë i mobiluar shume mire dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualeti . I pajisur me kondicioner.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 17 Tetor, 2023 at 11:27 am
 • ID e pronĂ«s: MRE-18544
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 87 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Rruga Vaçe Zela, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256