Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes, 800 euro/muaj

 • € 800
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes, 800 euro/muaj
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1 + 2 toilt,  Rrugas e Kavajes, 800 euro/muaj

 • Tipologjia 2 +1 + 2
 • Adresa: Rruga e Kavajes Pike Referimi: Kisha Katolike
 • Bosh
 • Kati 3
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 800 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 115 m² qe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh (I pa mobiluar) dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 2 tualete  dh ballkoni.

Ndodhet afer qendres, ne nje nga rruget kryesore te kryeqytetit.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Maj, 2024 në 12:41 pm Përditësuar 31 Maj, 2024 at 12:42 pm
 • ID e pronës: MRE-49804
 • Çmimi: € 800
 • Sip. e pronës: 115 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 3
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508