Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kosovareve/Liqeni Artificial, 800 euro/muaj..i diskutushem

 • € 800
Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kosovareve/Liqeni Artificial, 800 euro/muaj..i diskutushem
Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kosovareve/Liqeni Artificial, 800 euro/muaj..i diskutushem

Tipologjia 2+1

Adresa:Rruga e Kosovareve/Liqeni Artificial

I mobiluar

Kati 4

Pallat i ri

Cmimi 800 euro/muaj….i diskutushem

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Qershor, 2024 në 12:44 pm Përditësuar 8 Qershor, 2024 at 12:44 pm
 • ID e pronës: MRE-51073
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 4
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127