Qera, Apartament 2+1, Rruga Ferit Xhajko, 350 euro/muaj

 • € 350
Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Rruga Ferit Xhajko, 350 euro/muaj

Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Medrese, 350 euro/muaj
• Tipologjia: 2+1
• Adresa: Rruga Ferit Xhajko, prane Medreses
• Kati 2
• Bosh vetem me k/bufe
• 350 euro

Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera apartament i tipologjise 2+1, me nje siperfaqe 100m2, ne Rrugen Ferit Xhajko, prane tregut te Medreses. Apartamenti gjendet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Ajo organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualeti dhe korridori. Jepet me qera bosh i pamobiluar, vetem ne kundrabufe dhe sobe gatimi. Apartamenti eshte totalisht i restauruar dhe i investuar.
Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 17 Nëntor, 2023 at 1:52 pm
 • ID e pronës: MRE-20426
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544