Qera, Apartament, 2+1, Rruga Muhamet Gjollesha, 500 euro

 • € 500
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament, 2+1, Rruga Muhamet Gjollesha, 500 euro

Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament, 2+1, Rruga Muhamet Gjollesha, 500 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha

• E mobiluar

• Pallat Ekzistues

• Kati 3

•  500 Euro /muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet e qera apartament 2+1 me siperfaqe 80m² ne katin e 3 te nje pallati ekzistues ne rrugen Muhamed Gjollesha. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe organizohet nga dy dhoma gjumi, kuzhina bashke me dhomen e ndenjes dhe  nje tualet. JEPET VETEM PER FAMILJAR.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Shtator, 2023 në 4:23 pm Përditësuar 25 Nëntor, 2023 at 12:54 pm
 • ID e pronës: MRE-16518
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 85 m²
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135