Qera, Apartament 2+1, Rruga Niko Avrami , 35.000 Leke

 • € 350
Rruga Niko Avrami, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Rruga Niko Avrami , 35.000 Leke

Rruga Niko Avrami, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, Rruga Niko Avrami, 35.000 leke

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Niko Avrami ,prane shkolles Bajram Curri

• i mobiluar

• Kati 3

• Pallat ekzistues

• 35.000 leke

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 80 m² dhe gjendet në katin e 3  te nje pallati ekzistues . Apartamenti ka organizim shumë të mirë, jepet me qira, i mobiluar shume mire dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, korridori, dhomat e gjumit dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Janar, 2024 në 4:31 pm Përditësuar 25 Janar, 2024 at 4:31 pm
 • ID e pronës: MRE-27648
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 22
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Niko Avrami, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erina Saliaj
 • Erina Saliaj
Whatsapp +355694050129