Qera, Apartament 2+1, Rruga Qemal Stafa 500 Euro

 • € 500
Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Rruga Qemal Stafa 500 Euro

Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 500

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament 2+1, Rruga Qemal Stafa, 500 euro

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Qemal Stafa
 • I mobiluar
 • Kati 4 banim
 • Pallat ekzistues
 • 💶 500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 70m² dhe gjendet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, mobilim bashkkohor dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhoma gjumi dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 14 Gusht, 2023 at 12:29 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-15419
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Rruga Qemal Stafa, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Prane Pazarit te Ri

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256