Qera, Apartament 2+1, Rruga Ramazan Gaxherri, 400 euro/muaj.

 • € 400
Rruga Ramazan Gaxherri, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Rruga Ramazan Gaxherri, 400 euro/muaj.
Rruga Ramazan Gaxherri, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Rruga Ramazan Gaxherri, 400 euro/muaj.

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Ramazan Gaxherri   Pike Referimi: Hotel Meridian
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 87 m² qe gjendet në katin e 2 të një pallati. Hyrja ka organizim të mirë dhe siperfaqe te  bollshme, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 3 Maj, 2024 në 5:05 pm Përditësuar 3 Maj, 2024 at 5:05 pm
 • ID e pronës: MRE-45572
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 87 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ramazan Gaxherri, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932