Qera, Apartament 2+1, : Rruga Thanas Ziko , 450 euro

 • € 450/euro
Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 2+1, : Rruga Thanas Ziko , 450 euro

Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 450/euro

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament 2+1, : Rruga Thanas Ziko , 450 euro

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Thanas Ziko
 • I mobiluar
 • Kati 4 banim
 • Pallat ekzistues
 • đź’¶ 450 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 90m² dhe gjendet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë i mobiluar ne mënyre modeste dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit I vecuar ,2 dhoma te gjumit dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 12:25 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8521
 • Çmimi: € 450/euro
 • Sip. e pronĂ«s: 90 m²
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 2, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ministria e Jashtme/Pazari I Ri

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257