Qera, Apartament 2+1, Rruga Xhanfize Keko, 400 euro

 • € 400
Rruga Xhanfize Keko, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera
Rruga Xhanfize Keko, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Rruga Xhanfize Keko, 400 euro

Tipologjia 2+1

• Adresa: Rruga Xhanfize Keko, Kompleksi Colombo

• I mobiluar

• Kati 2 me ashensor

• 💶 400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronen:

Jepet me qera apartament 2+1, me nje siperfaqe 75m2 dhe gjendet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume te mire, dhe perbehet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit, 1tualet , 1 ballkon.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8266
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina