Qera, Apartament 2+1, Yzberisht, 380 euro/muaj

 • € 380
Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Yzberisht, 380 euro/muaj
Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Yzberisht, 380euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Yzberisht Pike Referimi: Kmy
 • I mobiluar
 • Kati 4
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 380 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 4 të nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualet dhe ballkon.

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Qershor, 2024 në 1:10 pm Përditësuar 3 Qershor, 2024 at 2:27 pm
 • ID e pronës: MRE-49982
 • Çmimi: € 380
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Laprake, Yzberisht/Kombinat/Selite

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934