Qera, Apartament 2+1, Shkoze, 300 Euro

 • € 300
Rruga Arben Lami, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Shkoze, 300 Euro
Rruga Arben Lami, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Shkoze, 300 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: rruga Arben Lami

•E mobiluar

• Kati 4

• Pallat ekzistues

•300 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 130 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Shkurt, 2024 në 1:05 pm Përditësuar 17 Shkurt, 2024 at 10:37 am
 • ID e pronës: MRE-31023
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Arben Lami, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134