Qera, Apartament 2+1, Spitali Amerikan 2, 500 euro/muaj

 • € 500
Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Spitali Amerikan 2, 500 euro/muaj
Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Spitali Amerikan 2, 500 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Spitali Amerikan 2  Pike Referimi: Perballe QSUT
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Pallat i Ri
 • Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 85m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet  i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori ,tualet dhe  ballkoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Qershor, 2024 në 12:14 am Përditësuar 12 Qershor, 2024 at 12:14 am
 • ID e pronës: MRE-51496
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127