Qera Apartament 2+1.  Stacioni i Trenit, 600  euro/muaj

 • € 600
Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 2+1.  Stacioni i Trenit, 600  euro/muaj

Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera Apartament 2+1.  Stacioni i Trenit, 600  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: STACIONI TRENIT, PERBALL BANKES INTESA SAN PAOLO, PALLATI KU ESHTE BAR NEW YORK
I mobiluar
Kati 8
Pallat me ashensor
Cmimi 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 118m² dhe gjendet në katin e 8  të një pallati. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore , e rikonstruktuar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 1 tualete dhe ballkoni, depo . Pallati ka dy ashensore.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Shkurt, 2024 në 12:52 pm Përditësuar 2 Shkurt, 2024 at 1:02 pm
 • ID e pronës: MRE-29044
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 118 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 8
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128