Qera, Apartament 2+1, Stacioni Trenit, 550 Euro

 • € 550
Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Stacioni Trenit, 550 Euro

Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Stacioni Trenit, 550 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Karl Gega

•E mobiluar

• Kati i 1

• Pallat ekzistues

•550 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 1 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 100 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Janar, 2024 në 2:41 pm Përditësuar 19 Janar, 2024 at 2:43 pm
 • ID e pronës: MRE-26652
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134