Qera Apartament 2+1, te gjimnazi Ismail Qemali  , 600€

 • € 600
"Ismail Qemali" High School, Rruga Johan Fon Han, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 2+1, te gjimnazi Ismail Qemali  , 600€

"Ismail Qemali" High School, Rruga Johan Fon Han, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1, tek gjimnazi Ismail Qemali , 600€

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: prane shkolles Ismail Qemali

• i Mobiluar i kompletuar

• Kati 2

• 600euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 91m² ne katin e 2 te nje pallati te ri .Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes, tualeti dhe nje verande e bollshme. Eshte totalisht i mobiluar.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 28 Dhjetor, 2023 në 4:12 pm Përditësuar 28 Dhjetor, 2023 at 4:12 pm
 • ID e pronës: MRE-24258
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 91 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa "Ismail Qemali" High School, Rruga Johan Fon Han, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135