Qera Apartament 2+1, te Kopshti Botanik , 500€

 • € 500
Botanical Garden of Tirana, Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1, te Kopshti Botanik , 500€
Botanical Garden of Tirana, Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1, te Kopshti Botanik , 500€

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:  te Kopshti Botanik

• i Mobiluar

• Kati 2 me ashensor

• 500euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 80m² ne katin e 2 te nje pallati .Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe tualeti.

Detajet

Publikuar më 10 Janar, 2024 në 4:26 pm Përditësuar 10 Janar, 2024 at 4:26 pm
 • ID e pronës: MRE-25377
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Botanical Garden of Tirana, Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farke

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina 02
 • Morina 02
+355694050135