Qera Apartament 2+1, te Kthesa e Kamzes,  350 Euro/muaj.

 • € 350
Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1, te Kthesa e Kamzes,  350 Euro/muaj.
Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, te Kthesa e Kamzes,  350 Euro/muaj.

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: te Kthesa e Kamzes

• E mobiluar

• Kati i 2

•  Pallat

• 350 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati me siperfaqe  87 m². Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina  dhe dhoma e ndenjes , 1 tualet. Apartamenti jepet i mobiluar . Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 15 Maj, 2024 në 8:34 pm Përditësuar 15 Maj, 2024 at 8:34 pm
 • ID e pronës: MRE-47474
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 87 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932