Qera, Apartament 1+1, te Bryli, 400  euro/muaj

 • € 400
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, te Bryli, 400  euro/muaj

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, tek Pediatria, 400  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Rruga Nazmi Rushiti
I mobiluar
Kati 4
Pallat Egzistues
Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati egzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Nëntor, 2023 në 11:26 am Përditësuar 2 Dhjetor, 2023 at 10:18 pm
 • ID e pronës: MRE-21686
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 4
 • Adresa Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127