Qera, Apartament 2+1+2+Blk, Te Qsut, 500 Euro

 • € 500
Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2+Blk, Te Qsut, 500 Euro
Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+2+Blk, QSUT, 500 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: rruga Kongresi Manastirit

•E mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

•500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me siperfaqe 860 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Shkurt, 2024 në 9:56 am Përditësuar 19 Shkurt, 2024 at 11:02 am
 • ID e pronës: MRE-31204
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 86 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134