Qera Apartament 2+1, tek Pediatria rruga “Kongresi i Manastirit”   , 450€

 • € 450
Pediatria, 372, Rruga e Dibrës, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1, tek Pediatria rruga “Kongresi i Manastirit”   , 450€
Pediatria, 372, Rruga e Dibrës, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1+2, tek Pediatria rruga ”Kongresi i Manastirit”   , 450€

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: rruga Kongres i Manastirit, perballe gjimnazit” Andon Zako Cajupi”

• i Mobiluar i kompletuar

• Kati 4

• 450euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 94m² ne katin e 4 te nje pallati te ri .Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes, tualeti . Eshte totalisht i mobiluar.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 5 Janar, 2024 në 1:27 pm Përditësuar 5 Janar, 2024 at 1:27 pm
 • ID e pronës: MRE-24584
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 94 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2005
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Pediatria, 372, Rruga e Dibrës, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina 02
 • Morina 02
+355694050135