Qera, Apartament 2+1, Tregu Elektrik, 350 euro

 • € 350
Rruga Sali Nivica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera
Rruga Sali Nivica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera, Apartament 2+1, Tregu Elektrik, 350 euro.

 

•Tipologjia: 2+1

•Adresa: Rruga Sali Nivica, Tregu Elektrik

•Bosh, vetem kundra bufe dhe divane

•Me parket

•Kati 3

•Pallat ekzistues

•💶 350 euro

•I mobiluar me te gjitha kushtet ofrohet 450 euro ne muaj

 

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2 dhe gjendet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.

Apartamenti ka organizim shume te mira dhe perbehet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje me divanet, kuzhina me kundrabufe, tualeti.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8253
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 84 m²
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Sali Nivica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina