Qera, Apartament 2+1 , Tregu Elektrik , Ali Dem, 40000 leke

 • 40,000 Lek
Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera

Qera, Apartament 2+1 , Tregu Elektrik , Ali Dem, 40000 leke

Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 40,000 Lek

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera, Apartament 2+1, Tregu Elektrik , Ali Dem, 40000 leke

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Tregu Elektrik, Ali Dem

• i mobiluar

• Kati 5

• Pallate i ri

• 40000 Leke

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te ri pa ashensor 100m² tek tregu elektrik, Ali Dem. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe me arredim bashkekohor. Organizohet nga dy dhoma gjumi,  dhoma e ndenjes bashke me luzhinen, nje tualet dhe dy veranda.

 

Per informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 11:07 am
 • ID e pronës: MRE-12241
 • Çmimi: 40,000 Lek
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ali Dem

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521