Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto,GJYSME I MOBILUAR, 450 euro

 • € 450
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto,GJYSME I MOBILUAR, 450 euro

Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1 Vasil Shanto,GJYSME I MOBILUAR, 450 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Vasil Shanto,

• E mobiluar

• Pallat i ri

• Kati 3

•  450 Euro /muaj

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet e qera apartament 2+1 me siperfaqe 70m² ne katin e 3 te nje pallat i te ri, tek Hotel Diplomat, Vasil Shanto.  Ambjenti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi , kuzhina bashk me dhomen e ndenjes dhe nje tualet. Apartamenti eshte gjysme i mobiluar.

 

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 10:05 am
 • ID e pronës: MRE-17042
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Vasil Shanto/Pallati Me Shigjeta

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521