Qera, Apartament 2+1+ Verand, Rrg Teodor Keko, 450 euro

 • € 450
Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1+ Verand, Rrg Teodor Keko, 450 euro

Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+ Verand, Rrg Teodor Keko, 450 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Teodor Keko

• i mobiluar

• Kati 3

• pallat i ri

•  450 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1+ verande ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensore me siperfaqe 100m² tek rruga Teodor Keko. Ambienti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes dhe dy tualete.  Eshte totalisht e mobiluar me arredim bashkekohor me kushte shume te mira. Lirohet ne date 10 Gusht.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 11:03 am
 • ID e pronës: MRE-14622
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 180 m²
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521