Qera, Apartament 2+1, Xhamllik, 600 euro/muaj

 • € 600
Rruga Sadik Petrela, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Xhamllik, 600 euro/muaj
Rruga Sadik Petrela, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Xhamllik, 600 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Sadik Petrela Pike Referimi: Xhamllik
 •  Pjeserisht i mobiluar
 • Kati 3
 • Pallat ekzistues
 • Cmimi 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 78m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet pjeserisht I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori ,tualet dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Qershor, 2024 në 11:48 am Përditësuar 17 Qershor, 2024 at 11:50 am
 • ID e pronës: MRE-52165
 • Çmimi: € 600
 • Sip. e pronës: 78 m²
 • Sip. totale: 78 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Sadik Petrela, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127