Qera Apartament 2+1, Xhamllik, Rruga Tonin Arapi,  450 Euro/muaj.

 • € 450
Rruga Tonin Harapi, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1, Xhamllik, Rruga Tonin Arapi,  450 Euro/muaj.
Rruga Tonin Harapi, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Xhamllik, Rruga Tonin Arapi,  450 Euro/muaj.

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Xhamllik, Rruga Tonin Arapi

• E mobiluar

• Kati i 1

•  Vile Private

• 450 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 1 te nje vile me siperfaqe  75 m². Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina  dhe dhoma e ndenjes , 1 tualet. Apartamenti jepet i mobiluar . Ne gjendje shume te mire. Perfshihet post parkimi!!!

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 15 Maj, 2024 në 7:02 pm Përditësuar 15 Maj, 2024 at 7:02 pm
 • ID e pronës: MRE-47460
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Tonin Harapi, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932