Qera, Apartament 2+1, Yrshek, 35000 leke/muaj

 • € 350/muaj
Yrshek, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Yrshek, 35000 leke/muaj

Yrshek, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 350/muaj

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje 2+1, Yrshek, 35000 leke/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Katund i Ri, Yrshek, Pike referimi: Rruga per Kashar
 • E mobiluar
 • Kati 2
 • Vile Private
 • Cmimi 35000 leke/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje 2+1 me një sipërfaqe prej 100 m² qe gjendet në katin e 2 të një vile private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Dhjetor, 2023 në 11:27 am Përditësuar 21 Dhjetor, 2023 at 3:59 pm
 • ID e pronës: MRE-22886
 • Çmimi: € 350/muaj
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Yrshek, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508