Qera Apartament 2+1 Yzberisht , 350 Euro

 • € 350
kmy, Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 2+1 Yzberisht , 350 Euro

kmy, Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1 Yzberisht , 350 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Kashar ,blloku i pallateve perballe KMY

• Pjeserisht  i mobiluar

• Kati 5

• Pallat i Ri

• 350€/ muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartamen 2+1 me siperfaqe 82m² ne katin e 5 te nje pallati te ri  7 katesh me ashensor  .Apartamenti eshte i organizuar nga dy  dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes, tualeti , korridor dhe nje ballkon.

 

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Janar, 2024 në 12:19 pm Përditësuar 14 Janar, 2024 at 4:41 pm
 • ID e pronës: MRE-25431
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 82 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa kmy, Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128