Qera, Apartament 2+1, Rruga E Kavajes, 800 Euro/Muaj

 • € 800
Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Rruga E Kavajes, 800 Euro/Muaj
Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 800

PĂ«rshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes, 800 Euro/Muaj

 

Tipologjia 2+1

Adresa: Rruga Frederik Shiroka, Blloku i Ambasadave

I mobiluar

Kati 4

💵 Cmimi 800 euro/muaj

 

✨Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 85m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor te mireadministruar, Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar me mobilim te ri dhe bashkekohor dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe 2 tualete.

Jepet per here te pare me qera.

Disponon edhe post parkimi te perfshire ne cmim.

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Mars, 2024 në 4:42 pm Përditësuar 16 Prill, 2024 at 10:28 am
 • ID e pronĂ«s: MRE-36665
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134